Какъв крем да си изберем?

Коментари и въпроси относно козметичните продукти за лице и начина им на приложение.

Какъв крем да си изберем?

Мнениеот b216 » 28 Сеп 2011, 18:03

Здравейте,

бих искала да пробвам кремовете на Амрита, но не знам на кой да се спра. Кожата ми мисля че е комбинирана, понякога я усещам суха след измиване, но после се омазнява на челото, носа, брадичката и над скулите, получава се неприятно лъщене, което искам да избегна. Пъпки имам от време на време, а черните точки, мисля че са в рамките на нормалното. Колебая се между следните кремове Хидратиращ крем "Saw Palmetto" за акнетична кожа, Ребалансиращ крем за мазна и смесена кожа с Алое Вера и Матиращ крем "Розмарин" за мазна кожа.

Ще съм благодарна, ако ми помогнете в избора!
b216

Re: Какъв крем да си изберем?

Мнениеот Amritalab » 29 Сеп 2011, 18:52

Здравейте. Тези три крема имат различно приложение. Ако само желаете да намалите "лъщенето" може да използвате матиращия крем Розмарин. От друга страна, след почистване на лице, ще бъде по-подходящ за употреба кремът Алое Вера, който е лек, попива бързо и е създаден за хидратиране и третиране на смесен тип кожи, какъвто разбирам е Вашия случай. Но това са 2 различни приложения и затова са различни продукти. Вие сама ще прецените за какъв тип употреба ще ги използвате и следователно кой тип продукт да изберете.
Надявам се, че съм Ви била полезна, но ако все още имате колебания ще се радвам да Ви бъда от полза и може да ми пишете на ЛС.

Поздрави. :)
Аватар
Amritalab
Администратор

Мнениеот iana_80 » 31 Окт 2011, 12:09

Здравейте!
Бих искала да попитам хидратиращата маска с червено вино има ли по-малка разфасовка от 250мл, защото това е голямо количество,а много ми се иска да я пробвам...? :) Хубав ден!
iana_80

Мнениеот Amritalab » 31 Окт 2011, 15:28

Здравейте. За съжаление тази маска не се предлага в по-малка опаковка. Подобен продукт, наличен в по-малка опаковка е гел-маска антибръчки, която също е един отличен продукт или подхранваща и хидратираща маска с масло от Карите .

Поздрави :)
Аватар
Amritalab
Администратор

Назад към За козметиката за лице